Przewaga powietrznych pomp ciepła

Nowoczesne budownictwo zawiera innowacyjne i niestandardowe rozwiązania przyczyniające się do ograniczenia kosztów eksploatacyjnych, ale i poprawy komfortu życia. By osiągnąć zamierzony cel warto zainwestować w pompy ciepła, napędzane na powietrze zewnętrzne. Tradycyjne metody grzewcze są zasilane paliwem, którego cena szybko się zmienia, powodując chaos i zmniejszenie szans na wyliczenie dokładnych kosztów ocieplenia domu w bilansie rocznym. Niestabilność cen może narazić nas na ponoszenie dodatkowych kosztów. Inwestując w pompy ciepła zapewniamy sobie oszczędność na długie lata użytkowania (aż do 50 lat!).

Decydując się na montaż zewnętrznych pomp powietrznych możemy odejść od budowy kominów czy magazynów opałowych. Pompa nie zagraża środowisku naturalnemu, ponieważ nie wydziela szkodliwych substancji chemicznych. Dzięki temu mamy szansę na otrzymanie niskooprocentowanego kredytu na budowę ekologicznego domu. Pompa ciepła wykorzystuje minimalną ilość energii eklektycznej do spalenia węgla niż inne środki grzewcze dostępne na rynku budowlanym. Atutem pomp cieplnych jest możliwość łączenia ich z kolektorami słonecznymi, kotłami na gaz, olej czy paliwo stałe. Urządzenie nie tylko ogrzewa pomieszczenia i wodę użytkową, ale i schładza wnętrza w czasie doskwierających upałów letnich. Powietrzna pompa ciepła jest łatwa w montażu, nadaje się do instalowania w każdym miejscu. Jej cechą charakterystyczną jest niekończący się czynnik cieplny, odbierający energię do aż – 20 stopni.

Firma BK Business oferuje montaż, serwis a także kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich zakupionych urządzeń. To najlepsza inwestycja w lepszą i świetlaną przyszłość.

 

Pompa Galmet

Lider sprzedaży pomp ciepła BK Business
Logo Archido Logo BK Business Logo Black Cat Studio